![]()
Butiker:
(Ginza)
(NetOnNet)
(Åhlens)
(Mekster)
(Tretti)
(Middagsfrid)
(Linas Matkasse)
|
Hej!
Jag undervisar i sång i alla genrer och på alla nivåer. Jag har utbildning från bl. a. Kungliga Musikhögskolan i Stockholm och har undervisat i sång sedan 1996. En timmes privatlektion kostar 700 kr. Jag har även undervisning i grupper om 2-3 pers. vilket är billigare.
För er som inte bor i Stockholm, där jag håller till, har jag utvecklat Internettjänsten Lektioner Online. Allt som behövs är en dator och Internetuppkoppling. En månads obegränsad träning kostar 99 kr.
Välkommen att höra av dig eller besöka www.unisoulmusic.se för mer info!
Mvh
Cecilia Nedgård, sångpedagog
PS. Jag säljer presentkort på alla mina tjänster, eller till valfritt belopp, om du vill önska dig eller ge bort i present!
Pris: 99 kr
Kontaktuppgifter / Svara på annonsen: |
Se mer Undervisning/Lektioner

• Taxileg: - Taxileg kurs på distans med resultat och lägstapris garanti.
Frågor med fyra svarsalternativ och ko... • Hjälp med kemiläxor - Hjälper Dig med Din kemiläxa för 100 kr... • Studiestöd, läxhjälp och kurser i Floda - Jag är en lärare med stor erfarenhet som privatlärare, både i gymnasiet och universitet nivå. Jag ka... • Lektioner i italienska - Ciao a tutti! My name is Sonia, I am an Italian native speaker and I live near Milan, the capital of... • Online Bilingual Swedish/English Trainer - Learnlight (http://www.learnlight.com/) is an innovative online
teaching platform with thousands o... • Lektioner i italienska - Kontakt Dörren till Italien för italienska kurser!
Erfaren och kvalificerad språklärare från Italie... • HUNDKURSER för alla hundar och hundägare - Allmänlydnad/Fostran: 750 kr/8 gånger (pensionärer 560 kr)
Valpkurs - ej fastställt
Vardagslydnads... • Hjälp med kemiläxor, labbrapporter, och relaterat - Jag hjälper Dig med Dina kemiläxor via webben. En läxa kostar 100 kr och en labbrapport 200 kr. Mitt... • Lektioner i italienska - Ciao a tutti! My name is Sonia, I am an Italian native speaker and I live near Milan, the capital of... • Matematik, privatlektioner - Jag erbjuder privatlektioner i matematik inom ramen för grundskola, gymnasium i Handen, Jordbro, Veg... • Pianoundervisning - Jag är utbildad pianopedagog på musikhögskola i Stockholm.
Jag har lång erfarenhet som pianolärare ... • Gitarrlektioner erbjudes i Årsta - Hej!
Jag heter Emanuel Hedberg och är utbildad pedagog via
Kungliga Musikhögskolan och försörjer ...
|
|
|
|
|